Hizmet Bölgemiz

Keçiören, Puraklar, Altındağ, Yenimahalle, Çankaya

Çalışma Saatleri

09:00 - 20:30 saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz.

SitarE Halı Yıkama

Ankara Yorgan Yıkama

Yorgan teslim alma işlemi nasıl ilerliyor? Bizi arayarak sorularınıza cevap bulabilir veya adres bildirerek randevu alabilirsiniz. Muhtemelen belirlenen zamanda adresinize ulaşırız ama aksaklık olması durumunda sizi bilgilendiririz.

Yorganlarınız nasıl yıkanır?

Yorganlarınız teslim alınma zamanından itibaren 24 saat içerisinde yıkama işlemine alınır. Yorganlarınıza öncelikli olarak sizin belirttiğiniz önemli lekelere göre özel solüsyonlarla bölgesel temizleme işlemi uygulanır. Lekelere özel solüsyon uygulandıktan sonra yorganlarınız yıkama işlemine girer bu işlem yorgan türüne göre yapılan genel bir temizlik safhasıdır. Son olarak yorganlarınız düşük devirde yorganınıza zarar vermemek kaydıyla santrifüj yönntemi ile sularından arındırılır. Yorganlarınız ışığı ve nemi sürekli kontrol edilen bir ortamda kurutulur.

Teslim aşaması;

Yorganınız kuruduktan sonra size, ücret ve yorgnın durumu hakkında bilgi veririz ve yine sizin istediğiniz zamanda teslim edilmek üzere poşetlenir(teslim süresi uzunsa poşetleme işlemi ertelenir). Zamanı geldiğinde ürünü size teslim ederiz.

sitarehaliyikama