Hizmet Bölgemiz

Keçiören, Puraklar, Altındağ, Yenimahalle, Çankaya

Çalışma Saatleri

09:00 - 20:30 saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz.

SitarE Halı Yıkama

Ankara Overlok

Halılarınızı teslim alma işlemi nasıl ilerliyor?

Bizi arayarak sorularınıza cevap bulabilir veya adres bildirerek randevu alabilirsiniz. Randevunun ardından adresinize ekibimiz yönlendirilecektir. Ekibimiz muhtemelen randevu saatinde orada olacaktır ama herhangi bir aksaklık durumunda sizinle iletişime geçeceğimize emin olabilirsiniz. Ekibimiz halılarınızı teslim almaya geldiğinde halılarınız türüne göre sayılır, adresinizin, telefon numaranızın, isminizin, yer aldığı bir makbuza işlenir bu makbuzun bir kopyası size verilir böylece halılarınız teslim alınır. Halılarınız teslim alındıktan sonra halının size ait olduğunu belirten suya dayanıklı kağıtlar her halınızın üzerine tek tek sabitlenir ve araca yüklenir. Araca yüklenen halılar diğer müşterilerimizin yolunu tutar. Gün sonunda fabrikamıza getirilir.

Halılarınız nasıl overloklanır?

Halılarınızın kenarlarını kenara en yakın yerlerinden kenara paralel olacak şekilde keseriz (buradaki amaç hasarlı bölgeyi en az kayıpla ortadan kaldırmak) daha sonra halınızın rengine uygun renkte bir ip ile halınızın kenarı üzerinde dikiş atarız bu dikişler oldukça biribirine yakın atılmaya çalışılır ki halınızın kullanım süresi uzun olsun, overlok işlemi halınızın diğer kenarları içinde tekrar edildikten sonra dilediğiniz ek bir hizmet varsa (halı yıkama, perde yıkama, yorgan yıkama gibi) onlar gerçekleştirilir. Talep ettiğiniz işlemler gerçekleştirildikten sonra ürünlerin size teslimi aşamasına geçilir.

Teslim Aşaması;

Talep edilen hizmetler yerine getirildikten sonra, sizi ücret hakkında bilgilendirilirsiniz, müsait olduğunuz zamanda da ürünleriniz teslim edilir. Güle Güle kullanın.

sitarehaliyikama